Osmangazi Hurdacılar

470

Firmamız tüm Bursa da olduğu gibi merkez ilçesi olan Osmangazi den de her türlü hurda alımı yapmaktadır.

erKOÇ hurdacılık ve geri dönüşümcülük olarak Bursa Osmangazi’nin her bölge ve mahallesinden her türlü hurda alımı yapmaktayız. Bursa Osmangazi de her türlü metal ve metal ürünü olan (bakır, sarı alüminyum…gibi)  malzemelerin alımını yapmaktayız. Bursa Osmangazi de hurdalarınızı yerinde ücretsiz keşif imkanıyla ve rekabetçi fiyatlarımızla yerinde ve değerinden  alımını yapıyoruz.

BURSA OSMANGAZİ HURDACILAR

Bursa Osmangazi hurdacılar ve geri dönüşümcüleri içerisinde en kaliteli hizmet anlayışına sahip ender firmalardan olduğumuzu bizi tanıdıktan sonra daha iyi anlayacaksınız. Bursa Osmangazi de Her türlü hurdalarınızı bizimle iletişime geçmeden satmaya karar vermeyin. Firmamız olarak müşteri memnuniyetini ilke edinmiş ve yaptığımız işlerde müşteri mağduriyetine sebebiyet vermemekteyiz. Bursa Osmangazi de her türlü (demir, bakır, alüminyum, sarı (pirinç), krom… vb.) hurdaların alım-satımını yapmaktayız.

erKOÇ metal olarak kandırılmış müşteri kaybedilmiş bir servettir anlayışını ilke edinmiş ve müşteri memnuniyetini ve menfaatlerini gözeten bursa Osmangazi de ki ender firmalar dan olduğumuzu bizi tanıdıktan sonra daha iyi anlayacaksınız.

Bursa Osmangazi’nin her yerinden sanayi, inşaat ve evsel atıklarınız olan metal ve metal ürünlerinizi gelip yerinden ve değerinden alıyor ve nakit olarak ödemesini yapıyoruz.

Bursa Osmangazi de her türlü bina ve fabrika sökümü ( kalorifer kazanı, çelik çatı, bina sökümü … vb. ) yapmaktayız. Alanında uzman ve profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla söküm ve yıkımını yapıp en tavan fiyat garantisiyle hurdalarınızın alımını yapmaktayız.

Ayrıca Bursa Osmangazi de her türlü ikinci el ( makine, trafo, konteyner… vb. ) malzemelerinizi 2. el malzemelerinizi  yüksek fiyat garantisiyle yerinden ve alımlarını yapmaktayız. Bursa Osmangazi deki hurdacılar içinde kalifiye elaman, en iyi ekipmanlar ve en yüksek fiyat garantisiyle her türlü hurdalarınızı almaya talibiz.

Bursa Osmangazi de hurdalarınızı satarken bize ulaşmadan satmaya karar vermeyin ve kazançlı çıkacağınız bir alış verişin keyfine varın.

erKOÇ hurdacılık olarak Bursa Osmangazi de size bir telefon kadar yakınız. erKOÇ hurdacılık Bursa Osmangazi de kalite ve güvenin doğru adresi…

OSMANGAZİ HURDACILAR

ETİKETLER:
0539 704 00 70