Bursa Nilüfer Hurdacı

920

Nilüfer’de ikamet eden ve sahip olduğu hurda yığınından kurtulmak isteyen kişiler için Bursa Nilüfer Hurdacı olarak en yüksek fiyatlarla hurda alım-satımı hizmeti sunmaktayız. Özellikle artık işlevsiz ve bütünlüğünü kaybetmiş tüm hurdaların, yarattığı çevre kirliliğinin yanı sıra görüntü kirliliğinden de kişileri kurtarırken, sanayi bölgelerinde işletmelerin hurdalarını ve yine diğer işyerleri ve evlerde bulunan hurdaları satın alarak, bu hurdaları depomuzda biriktiriyoruz.

Bursa Nilüfer Hurdacı olarak Nilüfer sakinlerinden en yüksek fiyatlarla satın aldığımız geri dönüştürülebilir hurda çeşitlerini, depomuzda çeşitli ayıklama ve ayrıştırma işlemlerinden geçirdikten sonra, tüm bu hurdaları geri dönüşüm merkezlerine götürerek bu hurdaların tekrardan bir işlev kazanmasını sağlıyoruz.

Hurda alım-satımının yanı sıra, bina yıkımı, fabrika yıkımı, fabrika sökümü, moloz nakliyesi gibi daha pek çok farklı önemli hizmetler ile kişilerin ceplerini koruyarak yalnızca meydana gelen hurdaları toplayarak en kaliteli ve güvenilir şekilde hizmetlerimizi sunuyoruz.

Bursa Çalı Hurdacılar

Bursa’nın Nilüfer ilçesinde tüm mahallelerde olduğu gibi Çalı Mahallesi için de hurdacılık hizmetlerimizi en kaliteli şekilde sunuyoruz. Bursa Çalı hurdacılar arasında yer alan firmamız, Çalı Mahallesi sakinlerinin geri dönüştürülebilir her türlü hurdasını adreslerine kadar giderek almakta, kişilerin adreslerinden toplanan hurda yığınını araçlara yükledikten sonra ücretlerini de yine kişilere peşin olarak orada teslim etmektedir.

Çalı Mahallesi’nde yer alan ve hem çevre hem de görüntü kirliliği yaratan tüm hurdaları geri dönüşüm ile yeniden işlenebilir hale getiriyor, bu sayede kişilerden en yüksek fiyatlarla satın aldığımız bu hurdaları geri dönüşüme kazandırarak ülke ekonomisi için de kayda değer bir katkı sağlıyoruz.

Nilüfer Paslanmaz Hurda Alımı

Nilüfer sakinlerinin sahip oldukları paslanmaz yani krom hammaddeye sahip hurdalarını en yüksek piyasa değerleri ile satın alıyoruz. Nilüfer paslanmaz hurda alımı sayesinde, kişilerin bu hurdalardan önemli bir ek gelir elde etmesini sağlıyoruz.

Özellikle farklı paslanmaz hurda çeşitleri bulunması sebebiyle kişilerin sahip oldukları hurda yığınının hangi çeşide ait olduğuna göre tonajını ölçüyor ve değeri ile çarparak ödemeleri anında gerçekleştiriyoruz.

0539 704 00 70