Yıldırım Hurda

594

Tüm Bursa da olduğu gibi Bursa Yıldırım’ dan da her türlü hurda alımı yapmaktayız.

Firmamız erKOÇ metal olarak her türlü metal ve metal çeşitleri ( demir, bakır, sarı, alüminyum, krom, kablo… gibi ) malzemelerin alımını yapmaktayız. Ayrıca her türlü iş göremez hale gelmiş çelik çatı, kalorifer kazanı… gibi malzemelerin sökümünü yapmaktayız. Her türlü miadını doldurmuş veya kazalı arabalarınızı devlet prosedürleri kapsamında alımını yapmaktayız. Eskimiş her türlü metallerden kurtulmak için bizimle iletişime geçin.

Yıldırım Hurda

Tüm bursa da olduğu gibi Yıldırım Hurda ilçesinden de her türlü hurdalarınızı ücretsiz keşif imkanıyla ve rekabetçi fiyat anlayışımızla alımını yapmaktayız. Bursa Yıldırımda hurdalarınızı bize sormadan satmaya karar vermeyin ve kazançlı çıkın. erKOÇ hurdacılık olarak memnun ve kazançlı çıkacağınız bir ticaretin sözünü veriyoruz.

Tüm Bursa da olduğu gibi Yıldırım ilçesinden her türlü hurdalarınız için her türlü imkan ve nakliyemiz bulunmaktadır. Bursa yıldırım ilçesinden her türlü hurda alımı için uzman kadromuz ve ekipmanlarımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Tüm Bursa ve ilçelerinde olduğu gibi Yıldırım ilçesinde de müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışımızdan ödün vermeden hizmet vermekteyiz. Bursa Yıldırımda kalite ve güvenin, mutlu bir alış verişin doğru adresi olduğumuzdan eminiz bizimle iletişime geçmeden hurdalarınızdan kurtulmaya karar vermeyin.

Tüm Bursa da olduğu gibi Yıldırım ilçesinde de devam eden kentsel dönüşüm kapsamındaki ev ve dairelerinizi bizden fiyat almadan satmaya karar vermeyin.

Kentsel dönüşüme tabii olan evlerinizi ve dairelerinizi gelip yerinde ücretsiz keşif imkanıyla fiyatlandırıyoruz. Ve bu ev ve dairelerden çıkan kapı ve pencere türü malzemelerin ikinci el olarak değerlendirip ihtiyaç sahibi kişilere uygun fiyatlardan teminini sağlıyoruz.

Günümüzün önde gelen sektörlerinden biri haline gelen hurda ve geri dönüşüm sektörü ülke ekonomisine katkısının yanında çevre temizliğinin de bir parçası haline gelmiştir. Dünyamızın daha yaşanabilir olması ve öle kalması için biz erKOÇ metal olarak yerimizi aldık. Siz değerli müşterilerimizin de aynı hassasiyet içerisinde olduğuna inanıyor her türlü metalin geri kazanımı konusunda bize ulaşmanızı rica ediyoruz.

yıldırım hurda

yıldırım hurda

ETİKETLER:
0539 704 00 70