Bursa Hurdacı

373

Hurdalar, artık bütünlüğünü ve sağlamlığını kaybetmiş atıklar olarak, pek çok farklı hammaddeden oluşabilmekte ve günümüzde bu hurdaların büyük bir çoğunluğu, sahip olduğu hammadde sebebiyle geri dönüşüme kazandırılabilmektedir. Bursa Hurdacı arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Bursa’da ikamet eden kişiler için de gerek ev hurdaları gerek sanayi ve işyeri hurdaları önemli bir ek gelir yaratabilmekte ve hurdacı firmamız tarafından kişilerden en yüksek piyasa fiyatları ve hatta piyasadan da yüksek fiyatlar ile satın alınabilmektedir.

Bursa Hurdacı firması olarak bizler, hurda alım-satımı konusunda uzun yıllardan beri en güvenilir ve en kaliteli şekilde Bursa sakinlerine hizmet verirken, hem kişileri hurdaların sebebiyet verdiği görüntü ve çevre kirliliğinden kurtarmakta hem de bu hurdalar sayesinde para kazanmalarını sağlamaktayız. Bursa’nın;

  • Gürsu
  • Kestel
  • Nilüfer
  • Osmangazi
  • Yıldırım
  • Karacabey

Gibi merkez ilçelerin yanı sıra diğer tüm ilçeleri için aynı kalitede hurdacılık hizmetleri sunmaktayız.

Bursa Demir Hurdacı

Bursa’da özellikle hurda piyasası için en değerli hurda çeşitlerinden biri demirdir. Özellikle kullanım alanının son derece geniş olması ve günümüzde en çok kullanılan hammaddelerden biri olması sebebiyle talebi oldukça fazla olan demir hurdalar, hem bu sebeple hem de sahip oldukları ağırlık sebebiyle oldukça yüksek fiyatlarla satılabilmektedir.

Firmamız da kişilerin demir hurda çeşitlerini en yüksek demir hurda fiyatlarıyla satın alarak önemli bir gelir elde etmelerini sağlamaktadır. Bursa demir hurdacı firması olarak kişilerin demir hurdalarını adreslerinden alarak, depomuzda muhafaza etmekte ve ardından biriken bu demir hurdaları geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Demir hurdalarınızı en yüksek piyasa değerleri ile tonajı üzerinden satmak için Bursa’da hurdacı firmaları içerisinde en yüksek fiyatlarla hurda alımı yapan firmamızı tercih edebilirsiniz.

Alüminyum Hurda Fiyatı Bursa

Alüminyum hurda fiyatı Bursa ilimiz için sürekli olarak değişiklik gösterse de pek çok hurda türüne göre son derece iyidir. Önemli hammaddelerden biri olan ve arz-talebi de hiç az olmayan alüminyumdan üretilen pek çok farklı hurda çeşidi bulunduğu için her birinin farklı kaliteleri ve değerleri bulunmakta bu da alüminyum hurda çeşitleri için farklı fiyatların olmasına sebep olmaktadır.

Alüminyum hurdalarınızı satmak istiyor ve bunun için fiyat bilgisi almak istiyorsanız, firmamız ile iletişime geçerek en güncel alüminyum hurda fiyatlarını öğrenebilir, sahip olduğunuz hurda tonajına göre ne kadar kazanabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

ETİKETLER:
0539 704 00 70