Bursa Hurdacılar

318

Bursa’da hurdacı olarak uzun yıllardan beri siz müşterilerimizin memnuniyeti adına en yüksek hurda alımı fiyatlarıyla hizmet veren firmamız, hurda alımı yanı sıra daha pek çok hurda sektörü ile ilgili hizmetleri büyük bir profesyonellikle sizlere sunmaktadır.

Tamamen profesyonel bir şekilde ekibimiz ve araçlarımız ile Bursa hurdacılar firması olarak hizmet veren firmamız, kişilerin adreslerine kadar giderek hurdalarını almaktadır.

Bu sayede sizlerin sahip olduğunuz bu hurda yığınından hiçbir efor sarf etmeden kurtulabilmenizi, adresinize ulaşan ekibimiz ile hurdalarınızı yine kılınızı dahi kıpırdatmanıza gerek olmadan satarak gelir elde edebilmenizi sağlıyoruz.

Depomuzda biriktirdiğimiz hurdaları gerekli tüm işlemlerden geçirdikten sonra geri dönüşüme kazandırırken, hurdaları işlevsiz bir kirlilik yaratıcı olmaktan çıkarıp, değerli bir hammadde haline getirilmelerini sağlıyoruz. Bursa Hurdacılar sektöründe lider firmayız.

Bursa Hurdacı Hizmet Alanları

Bursa hurdacı hizmet alanları kapsamında firmamız, Bursa’nın özellikle merkez ilçelerinde yoğun olarak hizmet verirken, diğer ilçeler için de hurdacılık hizmetlerini aynı kalitede sunmaktadır. Özellikle tüm Bursa’da etkin bir şekilde hurdacılık faaliyetlerini yürüten firmamız, hangi ilçe olursa olsun aynı hizmet kapasitesini bu ilçeler için de sunmaktadır.

Hurda Bursa için oldukça önemli hususlardan biri olurken, firmamız tarafından Bursa’nın her yerinden toplanan hurdalar, geri dönüşüm sayesinde yeniden işlenebilir hale getirilmekte ve bu hurdaların hammaddeleri yeni ürünler için hammadde olarak kullanılmaktadır.

Fabrika yıkımı ve sökümü, bina yıkımı, moloz nakliye, hurda alım-satımı gibi daha pek çok hizmetimizden yararlanmak isteyen Bursa sakinleri için firmamız;

  • Yıldırım Hurdacı
  • Gürsu Hurdacı
  • Kestel Hurdacı
  • Görükle Hurdacı
  • Osmangazi Hurdacı
  • Nilüfer Hurdacı
  • Karacabey Hurdacı

Hizmetleri vermektedir.

Bursa Hurda Bakır Fiyatları

Bursa hurda bakır fiyatları oldukça merak edilmektedir. Sürekli olarak değişse de özellikle hurda piyasasındaki en değerli hurda çeşitlerinden biri olan bakır hurdalara sahip olan kişiler, bu hurdaları ile yüksek tonajlarda sahip olmaları durumunda önemli bir gelir elde etmektedir.

Hurda bakırların sahip oldukları fiyatlar kendi içerisinde de farklılık göstermektedir. Hurdaların içerisinde yer alan bakır hammaddesinin kalitesi, miktarı ve özelliği, bu hurdaların değerlerini etkilerken, tüm hurda bakırlar için en güncel ve en doğru fiyatları öğrenebilmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

ETİKETLER:
0539 704 00 70