Nilüfer Hurdacılar

442

Firmamız erKOÇ metal olarak Bursa Nilüfer bölgesinde hurdacılık faaliyeti göstermekteyiz.

Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş her türlü hurdalarınızı gelip yerinde ücretsiz keşif imkanı ve rekabetçi fiyatlarımızla siz müşterilerimizin kazançlı çıkacağı bir alış-verişin sözünü veriyoruz.

Firmamız Bursa Nilüfer Çalı bölgesinde hurdacılık faaliyetlerini yürütmektedir. Geniş yelpaze ağamız ile tüm Bursa ve ilçelerinde hurda ve geri dönüşüm hizmeti kapsamıyla gelip yerinden ücretsiz servis hizmeti vermekteyiz.

Bursa’mızın yükselen değeri olan Nilüfer bölgesinde geri dönüşüm faaliyet göstermekte olup uzman kadromuz, kaliteli ekibimiz ve ekipmanlarımızla tüm nilüfer halkına hizmet vermenin onur ve gururunu yaşamaktayız. Nilüfer hurdacılar denilince akla gelen ilk firma olmanın haklı gururu ve bu durumun bilincinde ve sorumluluğunun farkındayız.

NİLÜFER HURDACILAR

Bursa Nilüfer bölgesinin her yerinden her türlü hurdalarınızı yerinden ve değerinde almaktayız. Her türlü çelik çatı, kalorifer kazanı, kalorifer tesisatı, kapı, pencere sökümü ve kesimi yapmaktayız. Bursa Nilüfer de her türlü hurdalarınızı bizimle iletişime geçmeden satmaya karar vermeyin kazançlı çıkacağınız dan emin olabilirsiniz. Her türlü hurdalarınızı yerinden ve değerinden alıp nakit ödeme yapmaktayız.

Bursa Nilüfer bölgesinde hudacılık faaliyeti gösteren firmalar arasında kaliteli hizmet veren ve müşteri memnuniyeti esasına dayanarak çalışan firmalar arasında en iyisi olduğumuzu bizi tanıdıktan sonra anlayacaksınız. Bursa Nilüfer bölgesinde hurdacılık ve geri dönüşüm faaliyetleri kapsamında her türlü ( bakır, sarı (pirinç), bronz, alüminyum, demir, kurşun, krom, kablo, nikel… ve benzeri metal türleri ) alımı yapmaktayız. Her türlü kentsel dönüşüm kapsamında bina ve daireleriniz den kapı, pencere, kombi tesisatı gibi söküm ve kırım işleri de faaliyetlerimiz kapsamındadır. Ayrıca bu kentsel dönüşüm kapsamında sökülmüş olan bu kapı, pencere kombi ve kalorifer tesisatlarını ikinci el olarak geri dönüşüme kazandırmaktayız. Nilüfer Hurdacılar

Bursa Nilüfer bölgesinde ev ve iş yerlerinizdeki hurdalarınızdan kurtulmayı düşündüğünüzde size bir telefon kadar yakınız.

erKOÇ metal olarak içerisinde bulunduğumuz geri dönüşüm sektörünün her türlü gerekliliklerini yeri getirmekteyiz. Hızla gelişen ve yükselen teknolojideki tedarik zincirindeki yerimizi almakta ve ülke ekonomimize katkı vermenin haklı sevincini yaşamaktayız.

 

nilüfer hurdacılar

nilüfer hurdacılar

 

ETİKETLER:
0539 704 00 70