Bursa Geçit Hurdacılar

1.901

Bursa başta geçit ve çevresi olmak üzere kalite ve güvenin esasları doğrultusunda hurdacılık faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Bursa Geçit Hurdacılar arasında Erkoç Hurda olarak hizmet vermekteyiz.

Firmamız olarak tüm Bursa da olduğu gibi Geçit mahallesi ve çevresinden de ger türlü hurdacılık faaliyetlerini sürdürmekteyiz. Bursa Geçit mahallesinden her türlü hurdalarınızı yerinden ve değerinden almakta olup ödemesini nakit olarak yapmaktayız. Firmamız olarak kandırılmış müşteri kaybedilmiş servettir anlayışını ilke edinmiş kalite ve güvenden ödün vermeden hurdacılık faaliyetlerini sürdürmekteyiz. Bursa Geçit Hurdacılar arıyorsanız alttaki telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Rekabetçi fiyat anlayışımızla tüm müşterilerimize kazançlı çıkacakları bir alış verişin sözünü veriyoruz. Hurdacılık faaliyetlerimizi siz müşterilerimizin en ufak bir mağduriyetine sebep olmadan kaliteli ekibimiz ve ekipmanlarımızla tüm bursa da sürdürmekteyiz. Bursa ve tüm ilçelerinde olduğu gibi geçit mahallesinden de her türlü bakır, alüminyum, demir, kablo, krom gibi hurda malzemelerinizi ücretsiz keşif imkanı ve tavan fiyat uygulamamız ile alımını yapmaktayız.

Bursa Geçit mahallesinde hurdalarınızı bizden fiyat almadan satmaya karar vermeyin.

0539 704 00 70