Ana Sayfa

Anasayfa » Ana Sayfa

 İlk olarak 2006 yılında hurda işine başladık.

Önceleri geçim kaynağı olarak gördüğümüz işimizi daha sonraları büyütüp geliştirmeye yöneldik. İlk adım olarak bütçemizin el verdiği şartlarda ufak depo diye tabir edilen bir dükkanda KOÇYİĞİT hurdacılık adı altında faaliyetlerimize devam ettik.

Daha sonra bütçemiz genişledikçe depomuzdan bir sonraki adım olarak Nilüfer Çalı bölgesinde açık bir dükkana geçtik.

Burada KOÇYİĞİT Hurdacılık adı altın da faaliyet gösteren başka bir firma olduğunu gördük. Aynı isim altında bir karışıklığa sebebiyet vermemek için firma isminde bir değişikliğe gidip  erKOÇ Hurdacılık adı altında faaliyetlerimize başladık. Ve 2015 yılından beri süre gelen hurda ve geri dönüşüm faaliyetlerimizi sürdürmeye başladık.

 ERKOÇ HURDA

 erKOÇ metal olarak müşteri memnuniyetini ilke edinmiş rekabetçi fiyat anlayışımızla güvenilir ve dürüst ticaretin doğru adresi olarak faaliyet göstermekteyiz. Deneyimli kadromuz kaliteli ekibimiz ve ekipmanlarımızla yerinde ve değerinde her türlü metal ve metal ürünleri alımı yapmakta ve tüm müşterilerimize bir telefon kadar yakınız. Çağımızın gereklikleri haline gelen geri dönüşüm sektörü hem ülke ekonomisine vermiş olduğu katkıyla ülkemizin güçlenmesine katkıda bulunurken, her türlü işe yaramaz ve işleviniz kaybetmiş metal atıkların geri dönüşüm ile ayrıştırılarak çevre kirliliğinin önlenmesine de katkıda bulunmaktadır.

 Ayrıca ülkemizde yüz binlerin umut ve gelir kapısı haline gelmiş olan bu sektörün içerisinde bulunarak ülke ekonomisine ve ve çevre kirliliğinin önlenmesinde ve doğamızı koruma kapsamında vermiş olduğumuz hizmetin haklı gururunu yaşamaktayız. Daha yaşana bilir bir dünya için bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz…

erkoç hurda

erkoç hurda

Arif KOÇYİĞİT: 05319689751

Murat KOÇYİĞİT: 05397040070

Hurda Demir: 5 TL / kg

Hurda Dkp: 6 TL / kg

Bakır: 85 TL / kg

Soyma Bakır: 90 TL / kg

Kırma Bakır:  92 TL / kg

Alüminyum: 22 TL / kg

Sarı/Pirinç: 50 TL / kg

Kablo :İçindeki bakır oranına göre fiyatlandırılmaktadır

Çinko: 20 TL / kg

Krom:   18.5 TL / kg

Kurşun: 15 TL / kg

Döküm (pig): 5.50 TL / kg

Akü: 11 TL / kg

Plastik: 1 TL/ kg

Fiyatlarımız perakendedir. Toptan hurda alımlarınız için fiyat isteyiniz.

 

0539 704 00 70