Nilüfer Hurda Araba

  Firmamız tüm bursa da olduğu gibi Merkez ilçelerinden Bursa nilüferde de her türlü ömrünü tamamlamış trafikten çekilmiş ve hurdaya ayrılmış araçlarınızı yerinde ücretsiz keşif ve rekabetçi fiyat anlayışımızla müşterilerimize kazançlı çıkacakları bir ticaretin sözünü veriyoruz.

 Bursa nilüfer de hurda arabalarınızı otobüs, kamyon, minibüs, otomobil gibi her türlü hurda arabalarınızı erKOÇ hurdacılık firmamıza sormadan Bizden fiyat almadan satmaya karar vermeyin kazançlı çıkın.  Bursa Nilüfer hurda araç alımlarında en iyi olduğumuzu bizi tanıdığınız da anlayacaksınız.

 Hurda araçlarınız devlet prosedürleri yani tüm vergileri ve borçları ödenmiş trafikten düşürülmüş ve hurda belgesi alınmış olması kaydı ile yerinden ve değerinde alıp geri dönüşüme kazandırmaktayız.

 Ayrıca bu araçların işe yaraya bile parçalarını geri dönüşümden yedek parça olarak da ihtiyaç sahibi kişilere uygun fiyatlara ulaştırmaktayız ve böylece geri dönüşüm sektörünün her alanında herkesin karlı çıkabileceği geri dönüşüm zincirinin bir halkası olmaktayız.

BURSA NİLÜFERDE HURDA ARABA

 Firmamız erKOÇ metal olarak tüm bursa ve ilçelerini saran geniş yelpaze ağımız ile tüm müşterilerimizin en ufak bir mağduriyetine sebebiyet vermeme koşulu ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

 Hızla büyüyen ve gelişen otomotiv sektörün de eskimiş değerini kaybetmiş iş göremez halde olan veya bir kaza sonucu hurdaya ayrılmış olan arabalarınızı, kamyonlarınızı gelip yerinden siz değerli müşterilerime en ufak bir zahmet vermeme koşulu ile kazançlı çıkacağınız bir ticaretin sözünü veriyoruz. 

 Bu otomotiv sektörünü bir geri dönüşüm ağı olarak düşünürsek biz de bu ağda yerimizi aldığımızı ve her türlü imkan ve koşul konusunda iddialı olduğumuzu ekip ve ekipmanlarımıza ve uzman deneyimli kadromuza güveniyor ve siz değerli müşterilerimizin bize bir telefon yakın olduğunuzu unutmayın. 

 erKOÇ metal olarak bursa Nilüfer hurda araba (otomobil, kamyon, kamyonet, motosiklet) gibi taşıtlarınızı gönül rahatlığı ve güven içerisinde verebileceğiniz nadir firmalardan birisi olduğumuzu bizi tanıdığınızda daha iyi anlayacaksınız. B

 Bursa nilüferde kalite ve güvenin doğru adresi erKOÇ metal siz değerli müşterilerimizin her türlü hurda arabalarına talibiz her türlü hurda arabalarınız için bize ulaşın kalite, güven ve kazançlı çıkacağınız bir alış verişin keyfine varın.